Spis treści

"Gimnazjaliści o bohaterskich nauczycielach".

W dniu 6 listopada 2015 r. odbył się fimał 5 edycji Zaduszek historycznych połączonych z akcją Zapal pamięć 2015. Tegoroczne wydarzenie byly poświęcone 19 nauczycielom działającym w strukturach Tajnej Organizacji Nauczycielskiej w Puławach i na ziemi puławskiej w okresie okupacji niemieckiej. Biogramy nauczycieli zostały przygotowane przez gimnazjalistów puławskich szkół.Oczywiście w pisaniu biogramów aktywnie uczestniczyli uczniowie naszego Gimnazjum. Zostały one zaprezentowane przez uczniów podczas finału Zaduszek historycznych w I LO im ks. A. J. Czartoryskiego Podczas tego wydarzenia zostala podsumowana zbiórka zniczy w ramach akcji Zapal pamięć 2015.Nasza szkoła zebrała ich bardzo dużo.

zaduszkihistoryczne

som

vulcan

DlaczegoMy2022

logo Laboratoria Przyszłości poziom kolor

logotyperasmus 2

Facebook