rekrutacja2024 plakat

Młodzież jest zachęcana do udziału w życiu kulturalnym i społecznym.  Organizowane są wycieczki do kin, muzeów, teatrów oraz, raz do roku, wyjazdy na "zieloną szkołę".  Podczas kilkudniowego wyjazdu integracyjno–wychowawczego („zielonej szkoły”) organizowane są zajęcia plenerowe i motywacyjne,  gry terenowe, a także spotkania z historią.  

Wychowujemy w duchu patriotycznym.

Dla uczniów z problemami w nauce organizujemy  zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze.

Nauczyciele zawsze są do dyspozycji uczniów. Każdą ocenę można poprawić.  Nagradzamy chęci i starania, chcemy nauczyć młodzież dobrego wykorzystania czasu, a także zaangażowania i samodzielności  tak potrzebnej na studiach.

Bardzo często kluczem do rozbudzenia chęci  zdobywania wiedzy jest zwykła akceptacja i życzliwe traktowanie młodzieży. Stworzenie odpowiedniej atmosfery do nauki jest bardzo ważne, a w naszej szkole kładziemy na to duży nacisk .

Wszyscy uczą się języka angielskiego w wymiarze 5 godzin tygodniowo, poniewż dobra znajomość języka obcego jest kluczem do sukceu. Język polski jest na bardzo wysokim poziomie. Oferujemy również solidne przygotowanie z matematyki. 

Humaniści mogą liczyć na rzetelne przygotowanie do kontynuowania nauki na studiach, z uwzględnieniem zainteresowań.

ATUTY NASZEJ SZKOŁY:

- świetna lokalizacja w centrum miasta
- małe klasy;
- dobre wyposażenie w nowoczesne środki audiowizualne (multimedialne tablice, projektory);
- dobrze przygotowana kadra pedagogiczna;
- rodzinna atmosfera;
- jednozmianowa realizacja zajęć.

Metoda kształcenia:

Stała kadra nauczycielska gwarantuje Państwu wysoki poziom nauczania w naszej szkole. Do każdego ucznia - zgodnie z koncepcją przyjętą przez szkołę - podchodzimy indywidualnie. U nas czują się dobrze zarówno uczniowie zdolni, jak również młodzież, która nauce musi poświęcać znacznie więcej czasu. Istnieje również możliwość kształcenia się uczniów z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego. Celem, który nam przyświeca, jest rozpoznanie i rozwijanie  indywidualnych predyspozycji, uzdolnień i zainteresowań, wzmocnienie lub ukształtowanie wiary we własne siły i możliwości. Nasza kadra stale się kształci i pogłębią swoje pedagogiczne umiejętności.

W NASZEJ SZKOLE ROZWIJAMY TALENTY

fb.jpg                                odwiedź stronę na facebooku

 

Zapisy w sekretariacie szkoły . Można rownież pobrać ze strony internetowej kwestionariusze  i po wypełnieniu wysłać pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ul. Wroblewskiego 8a
24-100 Puławy
tel./fax. 81 886 77 60 dyrektor 81 886 77 60 

www.zse.pulawy.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
     Godziny pracy:
S
ekretariat 7.30- 15.00

Zajęcia lekcyjne 8.00-15.10

Dyrektor Teresa Grosicka

  ZAPRASZAMY!

som

vulcan

DlaczegoMy2022

logo Laboratoria Przyszłości poziom kolor

logotyperasmus 2

Facebook