W czwartek, 25 kwietnia 2024 r., odbyło się uroczyste zakończenie roku klas maturalnych. Absolwenci otrzymali świadectwa ukończenia szkoły od wychowawcy, p. Piotra Skawińskiego, a nagrodzeni uczniowie - pamiątkowe książki z dedykacją. Po części oficjalnej nadszedł czas na część artystyczną, podczas której klasa 3a ELO pod kierownictwem pani Joanny Kordowskiej pożegnała maturzystów zabawnym skeczem. Dowiedzieliśmy się m.in. jaki jest przepis na idealnego ucznia oraz jakby to było, gdyby Wiktor został dyrektorem szkoły 
Dziękujemy klasie 3a za przygotowanie pożegnania, natomiast absolwentom życzymy powodzenia na maturze! Klasa 3a przygotowała dla Was ostatnią deskę ratunku, z której jeszcze możecie skorzystać! 
Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w galerii na fb
f7f1.jpgf8f7
f2f4f5
f6f11f12
 

som

vulcan

DlaczegoMy2022

logo Laboratoria Przyszłości poziom kolor

logotyperasmus 2

Facebook