🎧🎚NIECODZIENNA LEKCJA MUZYKI🎚🎧
 
Uczniowie klasy 1 i 2 ELO mieli dzisiaj możliwość zapoznania się z twórczością pierwszoklasisty, Franciszka Niezabitowskiego, który zaprezentował nam swój niemały dorobek artystyczny.
Franek od 4 lat zajmuje się komponowaniem i miksowaniem muzyki elektronicznej. Pasją zaraził go tata, który pokazał mu jak działa syntezator. Niewinne hobby odkryte w dobie pandemii bardzo szybko przerodziło się w sposób na spędzanie wolnego czasu i plan na karierę zawodową w przyszłości.
Franek poświęca każdego dnia przynajmniej 3 godziny na komponowanie utworów muzycznych, które tworzy nie tylko do tzw. szuflady. W jego portfolio znajdziemy nie tylko utwory z gatunku disco, czy techno. Tworzy również bity do rapu, które cieszą się popularnością wśród fanów hip-hopu. Szczególnym sentymentem darzy jednak muzykę filmową.
Kto wie, może kiedyś jego nazwisko pojawi się w napisach końcowych jakiegoś hitu kinowego, a on sam pojawi się na czerwonym dywanie odbierając nagrodę na ceremonii wręczenia Złotych Globów czy Oscarów w kategorii muzyka filmowa? A może będziemy się bawić w najlepszych klubach świata przy jego remixach?
Franku, życzymy Ci samych sukcesów w branży muzycznej!
lm z1lm z2lm z3

som

vulcan

DlaczegoMy2022

logo Laboratoria Przyszłości poziom kolor

logotyperasmus 2

Facebook